Narvesen-kiosk ved Stortorvet 8 Foto: Ingri Valen Egeland
Den ansatte (20) ved Narvesen-kiosken på Stortorvet fant en spesiell metode for å underslå penger fra salg av Ruter-billetter.

Uvanlig svindel avslørt: Kiosken ved Stortorvet tapte flere titalls tusen kroner på å selge Ruter-billetter

Publisert

Vil du lese artikkelen?
Abonner og få full tilgang til VårtOslo

Som abonnent får du tilgang til de små og store nyhetene om det som skjer i Oslo og nærmiljøet ditt. Lokalnyheter fra en uavhengig, redaktørstyrt og pålitelig redaksjon med ❤️​​​​​​​ for Oslo.

​​​​​​​1 måned for kun 29 kr

Prøv VårtOslo i en måned for 29 kroner. Spesialtilbud gjelder kun nye abonnenter. Fornyes deretter automatisk til 159 kroner hver måned. ​​​​​​​​​​​​​

BESTILL

Årsabonnement

Et år med alt innhold på VårtOslo for 1590 kroner. Abonnementet fornyes automatisk om et år.

BESTILL

Ingen bindingstid. Abonnementet løper til det sies opp. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice. Se flere tilbud om abonnement.
Powered by Labrador CMS