To menn knivstukket i garasjeanlegg på Hauketo

To menn i 30- og 40-årsalderen er innlagt på sykehus etter at de ble knivstikket i et garasjeanlegg på Hauketo like før midnatt tirsdag kveld.

Publisert

Politiet ble varslet om hendelsen klokken 23.27.

– En ung mann er pågrepet og siktet for knivstikkingen. De to fornærmede mennene, en i 30-årene og den andre i 40-årene, er innlagt på sykehus, der de behandles for alvorlige til moderate skader, forteller krimleder Håkon Johannessen i Oslo politidistrikt.

Han forteller at politiet var raskt på stedet, og da de kom fram var både den nå siktede mannen og de to fornærmede på stedet. Omstendighetene rundt hendelsen var fortsatt uklare natt til onsdag.

– VI vet ikke noe om foranledningen. Vi har ikke fått snakket med eller avhørt de involverte ennå, sier krimlederen like før klokken 04.00.

Powered by Labrador CMS