Klanen er alltid på plass, og lager mye liv. Nå vil Vålerenga feire gjenåpning med å fylle Intility mot Strømsgodset.

Vålerenga feirer gjenåpning: Lokker med billetter til 99 kroner på Intility

På Vålerengas neste hjemmekamp i fotballens eliteserie håper klubben å fylle Intility på Valle til randen av tilskuere. Publikum kan kjøpe billetter til 99 kroner når Strømsgodset er motstander søndag 3. oktober.

Publisert

— Vålerenga takker publikum for innsatsen under pandemien, og inviterer alle fotballinteresserte i Oslo på fotballkamp i en gjenåpnet hovedstad, skriver klubben på sin hjemmeside.

Skuffende sesong til nå

Billettpris på 99 kroner er litt under en tredjedel av ordinær pris på hovedtribunen, der det for en voksen person koster 299 kroner å se Vålerenga på Intility.

Vålerenga har hatt en skuffende sesong, og har ramlet ned under midten av tabellen i eliteserien. Motstander på søndag er Strømsgodset. Drammenslaget ligger to plasser over VIF, med ett poeng mer.

Powered by Labrador CMS