Boligen i Gjøvikgata på Bjølsen er akkurat solgt. Se hva den gikk for

Blokkleilighet på Bjølsen skiftet eiere fra Eivind Stikbakke til Jostein Presttun og Hanne Hagen Holmstrøm.

Publisert

En leilighet i Gjøvikgata 4A på Bjølsen er solgt for 5.010.000 kroner.

Selger er Eivind Stikbakke, og kjøpere er Jostein Presttun og Hanne Hagen Holmstrøm. Salget ble registrert 2. oktober.

Leiligheten inngår i Gjøvikgata 4 borettslag.

107 salg i nabolaget

De siste tolv månedene er det solgt 107 andre boliger i 200 meters avstand fra denne eiendommen. Dyrest blant disse var Brochmanns gate 4B, som gikk for 14.750.000 kroner. Gjennomsnittsprisen for samme type bolig i nærområdet er 4,9 millioner kroner.

Ønsker du å lese flere saker om salg i nærområdet? Du finner alle de siste salgene i Sagene her.

Fem dyreste på Bjølsen:

1. Badebakken 24, 14.800.000 kroner 2. Brochmanns gate 4B, 14.750.000 kroner 3. Sarpsborggata 3C, 14.100.000 kroner 4. Sarpsborggata 3B, 13.850.000 kroner 5. Stavangergata 37, 11.600.000 kroner

Gjøvikgata 4A er nummer 207 på denne listen.

Derfor publiserer vi boligsakene
Opplysningene i artiklene om boligsalg er hentet i åpne, offentlige data, og er av allmenn interesse for leserne av VårtOslo. Oppsummeringen er generert av Labrador AI og er kvalitetssikret gjennom regelsett og artikkelmaler. Den publiseres derfor uten menneskelig godkjenning, og merkes som automatisk generert innhold.

Gjøvikgata 4A

Trykk på flyfotoet, så får du opp stedsangivelsen i et kart.

Powered by Labrador CMS