Dette hussalget i Fiskekroken er ikke så vanlig for Ulvøya. Sjekk den lave kvadratmeterprisen
Villa på Ulvøya solgt for 16 millioner.
Et hus i Fiskekroken 16D på Ulvøya skiftet eiere 1. oktober i år.
Tidligere eier er Rolf H. Korperud Jensen. Kjøpere er Ute Kriemhild Graf og Dan Simon Bøhler. Eiendommen ble kjøpt for 16.000.000 kroner. Prisen ligger betydelig under snittprisen på Ulvøya det siste året, som er 83.571 kroner pr. kvadratmeter for hus.
Boligen ble bygget i 1986 og er på 261 kvadratmeter.
Fire salg i nabolaget
Ønsker du å lese flere saker om salg i nærområdet? Du finner alle de siste salgene i Nordstrand her.
De siste tolv månedene er det solgt fire andre boliger i 500 meters avstand fra denne eiendommen. Dyrest blant disse var Fiskekroken 16, som gikk for 17.000.000 kroner.
Derfor publiserer vi boligsakene
Opplysningene i artiklene om boligsalg er hentet i åpne, offentlige data, og er av allmenn interesse for leserne av VårtOslo. Oppsummeringen er generert av Labrador AI og er kvalitetssikret gjennom regelsett og artikkelmaler. Den publiseres derfor uten menneskelig godkjenning, og merkes som automatisk generert innhold.