Se hva den nye eieren punget ut med for denne leiligheten i Garver Ytteborgs vei på Haugenstua
Blokkleilighet på Haugenstua gikk for 3 millioner.
En leilighet i Garver Ytteborgs vei 115 på Haugenstua skiftet eier 3. november i år. Leiligheten inngår i Haugenstua borettslag.
Tidligere eier er Samra Chaudhry. Kjøper er Mette Susann Meland. Eiendommen ble kjøpt for 3.000.000 kroner.
Første salg i nabolaget
Det er ikke solgt andre boliger i nærområdet det siste året.
Ønsker du å lese flere saker om salg i nærområdet? Du finner alle de siste salgene i Stovner her.
Fem dyreste på Haugenstua:
1. Brolandsveien 10A, 11.000.000 kroner 2. Hagaveien 11E, 9.890.000 kroner 3. Hagaveien 11C, 9.890.000 kroner 4. Hagaveien 11D, 9.490.000 kroner 5. Brolandsveien 9E, 9.050.000 kroner
Derfor publiserer vi boligsakene
Opplysningene i artiklene om boligsalg er hentet i åpne, offentlige data, og er av allmenn interesse for leserne av VårtOslo. Oppsummeringen er generert av Labrador AI og er kvalitetssikret gjennom regelsett og artikkelmaler. Den publiseres derfor uten menneskelig godkjenning, og merkes som automatisk generert innhold.