Beverkollen 5

De nye eierne har akkurat signert papirene. Se hva boligen i Beverkollen på Bjørndal kostet

Villa på Bjørndal solgt for 5,9 millioner.

Publisert

Eiendommen i Beverkollen 5 på Bjørndal har skiftet eiere. Eneboligen ble solgt for 5.900.000 kroner av Abdul Shakoor og Sabia Khanum til Soma Tawfiq og Ivan Kader.

Salget ble registrert 2. desember. Boligen ble bygget i 1994 og er på 143 kvadratmeter.

Åtte salg i nabolaget

De siste tolv månedene er det solgt åtte andre boliger i 200 meters avstand fra denne eiendommen. Dyrest blant disse var Beverkollen 59, som gikk for 6.400.000 kroner.

Ønsker du å lese flere saker om salg i nærområdet? Du finner alle de siste salgene i Søndre Nordstrand her.

Fem dyreste på Bjørndal:

1. Bjørndalsjordet 23, 8.950.000 kroner 2. Åslandveien 57, 8.500.000 kroner 3. Meklenborgveien 26, 8.000.000 kroner 4. Elgtråkket 83, 7.900.000 kroner 5. Grantunet 1, 7.650.000 kroner

Beverkollen 5 er nummer 17 på denne listen.

Derfor publiserer vi boligsakene
Opplysningene i artiklene om boligsalg er hentet i åpne, offentlige data, og er av allmenn interesse for leserne av VårtOslo. Oppsummeringen er generert av Labrador AI og er kvalitetssikret gjennom regelsett og artikkelmaler. Den publiseres derfor uten menneskelig godkjenning, og merkes som automatisk generert innhold.

Beverkollen 5

Trykk på flyfotoet, så får du opp stedsangivelsen i et kart.

Powered by Labrador CMS