Christian Krohgs gate 54

Pris pr. kvadratmeter på denne leiligheten i Christian Krohgs gate falt noe under snittet for Grønland

Blokkleilighet på Grønland kjøpt for 4 millioner.

Publisert

En eiendom på Grønland ble solgt for 4.000.000 kroner 1. desember. Dette er klart under snittprisen for leiligheter på Grønland det siste året, som ligger på 95.874 kroner pr. kvadratmeter.

Leiligheten i Christian Krohgs gate 54 ble solgt av Katarina Poljac Stenrud og Fredrik Stenrud til Augusta AS. Boligen er på 53 kvadratmeter, hvilket gir en kvadratmeterpris på 75.472 kroner.

104 salg i nabolaget

Ønsker du å lese flere saker om salg i nærområdet? Du finner alle de siste salgene i Grünerløkka her.

Fem dyreste på Grønland:

1. Christian Krohgs gate 39G, 6.830.000 kroner 2. Christian Krohgs gate 30, 5.950.000 kroner 3. Nedre Vaskegang 2A, 5.900.000 kroner 4. Christian Krohgs gate 54, 5.615.000 kroner 5. Nedre Vaskegang 4A, 5.500.000 kroner

De siste tolv månedene er det solgt 104 andre boliger i 200 meters avstand fra denne eiendommen. Dyrest blant disse var Heimdalsgata 10A, som gikk for 9.500.000 kroner.

Derfor publiserer vi boligsakene
Opplysningene i artiklene om boligsalg er hentet i åpne, offentlige data, og er av allmenn interesse for leserne av VårtOslo. Oppsummeringen er generert av Labrador AI og er kvalitetssikret gjennom regelsett og artikkelmaler. Den publiseres derfor uten menneskelig godkjenning, og merkes som automatisk generert innhold.

Christian Krohgs gate 54

Trykk på flyfotoet, så får du opp stedsangivelsen i et kart.

Powered by Labrador CMS